Innovation Designer (K/M) - Konin | Praca w Smurfit Kappa

Innovation Designer (K/M) - Konin

MiastoKonin
Regionwoj. wielkopolskie

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • proponowanie rozwiązań projektowych w zakresie opakowań na podstawie analizy potrzeb klienta,
  • kompleksowe poszukiwanie optymalizacji w portfolio klienta,
  • kompleksowe zarządzanie projektami wdrożeniowymi,
  • realizacja nowych koncepcji opakowaniowych poprzez przedstawianie: pomysłów, szkiców, wizualizacji cyfrowych oraz przygotowanie wzorów rzeczywistych, prowadzenie prezentacji,
  • monitorowanie rynku w celu dostrzeżenia nowych możliwości dla projektowanych koncepcji opakowaniowych,
  • współpraca z klientami w zakresie oferowanych rozwiązań.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w zakresie projektowania (min. 3 lata),
  • wiedza z obszaru przetwórstwa wyrobów papierowych oraz technologii ich uszlachetniania,
  • znajomość programów graficznych CAD (Artios, Impact),
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość oprogramowania graficznego – mile widziana,
  • orientacja na ludzi, umiejętność współpracy z innymi działami, budowania zaufania w relacjach z klientami,
  • otwartość na naukę, ciekawość procesu technologicznego,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny),
  • profesjonalny system szkoleń.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.